Akce v Knoflíku

Letní příměstské tábory

Máme pro vás nabídku letních příměstských táborů v RC Knoflík a to pro děti již od 3 let! Dva týdny plné zábavy i pro ty nejmenší :o) Tématem bude Kniha džunglí a Cesta všem kontinenty. O vaše děti se budou starat kvalifikované chůvy, připravily pestrý program, zajištěna je i strava a odpolední odpočinek pro nejmenší. Neváhejte a rezervujte si místo pro své dítko! Na tábor je také možné čerpat příspěvek od VZP. Dotazy a rezervaci vyřešíte na tel: 775 690 937. Těšíme se!

CANISTERAPIE PŘESUNUTA NA NEDĚLI 25.5.!!!

Akce Canisterapie s Bájou, aneb Pojď si se mnou hrát se přesouvá na příští neděli, tj. 25.5.2014, čas zůstává stejný, tedy začínáme v 9.30 h. Snad bude počasí moudřejší a užijeme si pobyt venku na školní zahradě. Přijďte si pohrát s Bájou :o)

"CANISTERAPIE S BÁJOU ANEB POJĎTE SI SE MNOU HRÁT"

Zveme Vás na nedělní dopoledne u příležitosti Dne rodin. Těší se na Vás paní Marie Lacná s fenkou zlatého retrívra Bájou. Společně už přes rok nabízejí pestrý program canisterapie pro děti z MŠ, pro mentálně postižené i pro seniory. „Canisterapie je způsob terapie, která využívá pozitivního působení psa na zdraví člověka“. Bája bezmezně miluje lidi, má pro ně úžasný cit a dokáže potěšit každého. Děti se přesvědčí při hrách, jaký má pejsek výborný čich, jak umí přinášet balonky, jak se cvičí na cvičáku a další "psí kusy". Bája umí kotrmelec, tancuje, vyzuje ponožku, rukavice, čepici atd.  Bája si lehne a všechny děti si ji můžou pohladit. Užijeme si i pohybové hry.

V případě dobrého počasí budou na zahradě  i další zvířátka (ptáčci, husy, kachny, králíci a možná i poník :o))))

Přijďte si užít nedělní rodinné odpoledne se zvířátky do Knoflíku!

Vstupné: děti Kč 50,-, dospělí zdarma.

 

TVOŘIVÁ DÍLNA - MÁJ LÁSKY ČAS

Zveme Vás do Knoflíku na tvořivou dílnu, kde si budete moct vyrobit dáreček pro sebe nebo pro maminku ke Dni matek.

WORKSHOP „PÁNEVNÍ DNO A HLUBOKÝ STABILIZAČNÍ SYSTÉM“

Zveme všechny ženy na worshop, zaměřený na pánevní dno a jeho posílení, společně s hlubokým stabilizačním systémem svalů, které všechni máme, ale mnohdy je neumíme správně používat. Na workshopu vše vysvětlí fyzioterapeutka Martina Nakládalová, vše si i samy vyzkoušíte. Akce se bude konat v malé tělocvičně ZŠ Bratrství ve středu 23.4.2014 od 15.30h do 18h. Cena je Kč 240,-. Nutná rezervace! Vaše děti Vám rády pohlídají tety v RC Knoflík.

 

VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ

Přijďte se naladit na blížící se Velikonoce! Tvoření je určeno pro maminky s nejmenšími dětmi, ale i pro větší děti. Můžete si vyrobit veselá vajíčka, zasadit semínka do skořápek, vyrobit držáčky na vejce nebo jarní věnec. A dejte nám vědět, že přijdete, budeme se těšit :o)

RELAXAČNÍ SOBOTA II.

Leze na vás jarní únava? Přijďte si odpočinout do Knoflíku :o) Připravujeme pro vás opět relaxační sobotu, čekají na vás masáže, manikůra a pedikůra a nově také prodlužování řas. Připraveno bude malé občerstvení. Hlídání dětí je zajištěno. Prosíme, rezervujte si své místo včas! Děkujeme.

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ

Každé úterý od 17.00 hodin cvičí paní Hanka Sobková s nastávajícími maminkami v malé tělocvičně ZŠ Bratrství. Lekce za Kč 75,- trvá hodinu. Je možné si nechat pohlídat dítko v RC Knoflík po dobu cvičení. Hlídání i účast na cvičení je potřeba domluvit minimálně 1 den dopředu! Volejte 775 690 937 nebo pište na knoflik@ozs.cz nebo na kontakty uvedené na plakátku. Děkujeme!

MASÁŽE MEZI DĚTMI

Slyšeli jste už o projektu masáží mezi dětmi? Tento nový projekt představí paní Jana Řeháková u nás v Knoflíku. Pokud Vás toto téma zajímá, určitě přijďte :o)

PŘIVÍTEJME JARO BUBNOVÁNÍM

Zveme Vás a celou Vaši rodinu na akci, kde si můžete společně všichni zabubnovat, zkusit něco nového a dobře se pobavit! Akce je vhodná pro maličké i starší děti a jejich rodiče. Rezervujte si své místo včas!

Chcete nás podpořit?

Budeme rádi, když přispějete na naši činnost:

2000388454/2010 

Darovací smlouva ke stažení zde