Rodinné centrum

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Od 3. 3. 2014 budeme mít odpolední herny od pondělí do čtvrtka otervřeny od 15 až do 18 hodin. Srdečně zveme Vás i Vaše děti, kamarády a známé na kafíčko do příjemného prostředí plného hraček! Těšíme se na Vaši návštěvu :o)

KNOFLÍKOVÝ PROGRAM

Nabídka aktivit v Knoflíku se rozšiřuje: můžete si u nás zacvičit - s dětmi i bez, pondělky a čtvrtky si nechat pohlídat dětičky a spoustu času strávit společně v naší herně, bohatě zásobené hračkami! Rádi Vám nabídneme kávu, caro nebo čaj. Těšíme se na Vaši návštěvu :o)


DĚKUJEME NAŠIM DÁRCŮM

Na našem spolkovém účtu se začínají scházet první příspěvky na vybavení a provoz RC KNOFLÍK. Dostali jsme také řadu věcných darů od místních firem a podnikatelů. 

Tímto bychom všem dárcům chtěli srdečně poděkovat.

Seznam všech dárců najdete v sekci Sponzoři a dárci.

O tom, jak byly tyto prostředky využity, vás budeme podrobně informovat na našich stránkách.

Pokud chcete darovat peníze a potřebujete darovací smlouvu, stáhněte si prosím vzor smlouvy zde, vyplňte za svou stranu a doručte osobně nebo poštou na adresu sídla Okrašlovacího a zábavního spolku. 

***

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Nedopatřením byla na našich stránkách uvedena nesprávná kontaktní telefonní čísla, za což se omlouváme.

Tato chyba již byla odstraněna a všechny údaje, které najdete v sekci Kontaktujte nás!, jsou již správné. 

***

RODINNÉ CENTRUM KNOFLÍK JIŽ V PROVOZU

Vážení rodičové!

Slavnostní otevření Rodinného centra KNOFLÍK proběhlo v pondělí 1. července v 10.00 za účasti paní ředitelky Moráčkové. 

Dveře centra pro vás byly otevřeny celý den a také ve středu 3. července od 8:00.

I v následujících dnech se k nám můžete přijít podívat kdykoli v otevíracích hodinách.

Těšíme se na Vás.

Tým RC KNOFLÍK

***

OKRAŠLOVACÍ A ZÁBAVNÍ SPOLEK ZAKLÁDÁ RODINNÉ CENTRUM KNOFLÍK

 

Okrašlovací a zábavní spolek zřizuje v Bystřici pod Hostýnem rodinné centrum pro rodiče s dětmi od 0 do 7 let. 

 

Dotazník

Možná už jste byl/a některou z nás osloven/a s dotazníkem, pomocí kterého se snažíme dokázat, že je v Bystřici po službách rodinného centra dostatečná poptávka, a zjistit, jaké aktivity byste vy jako jeho zákazníci nejvíce využívali. Budeme rádi, když nám pomůžete a dotazník vyplníte.

Dotazník k vytištění ve formátu pdf je ke stažení zde.

Dotazník ve Wordu k vyplnění na počítači si stáhněte zde.

Vyplněný dotazník zašlete prosím emailem na adresu terezian@seznam.cz

Děkujeme! 

Výpomoc

V tuto chvíli stojíme před dalším náročným úkolem. Prostor se nám podařilo najít, teď jej však potřebujeme vybavit, aby si děti měly kde a s čím hrát. Jelikož RC vzniká z čirého nadšení a na dobrovolnické bázi a naše vlastní finanční prostředky jsou značně omezené, žádáme vás všechny tímto o pomoc:

  • Finanční 

Příspěvek v jakékoliv výši můžete poslat na náš spolkový účet 2000388454/2010Jako specifický symbol (SS) uveďte prosím číslo 566 35 45. Darovací smlouvu od nás obdržíte.

  • Materiální  

Pokud můžete darovat RC nepotřebné, ale zachovalé hračky nebo vybavení využitelné pro naše potřeby, kontaktujte nás prosím na info@ozs.cz nebo na ostrolucka@ozs.cz. Dále potřebujeme police, regály nebo skříně, úložné boxy, koberec, stohovatelné židličky a stolečky, gauč, stůl, PC a multifunkční tiskárnu, základní vybavení do kuchyně: rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí. Podrobný seznam bude k dispozici zanedlouho na našem webu.

  • Dobrovolnickou

Uvítáme každou dobrovolnickou pomoc maminek, tatínků, babiček, dědečků, a to jak v zařizování RC, tak v zajišťování jeho provozu. Zájemci se mohou hlásit na terezian@seznam.cz.     

 

Pro aktuální informace a podrobnosti sledujte prosím naše stránky!

 

Beseda "Něžná náruč rodičů"

Srdečně Vás zveme na besedu "Něžná náruč rodičů" ve středu 13.10. 2013 v 15.15 hodin u nás! A také na výrobu "Obtisků ručiček a nožiček" už v pondělí 18.11.2013 od 15.00 hodin a taktéž v úterý 19.11.2013 odpoledne. Více informací zde: Akce v Knoflíku

 

Chcete nás podpořit?

Budeme rádi, když přispějete na naši činnost:

2000388454/2010 

Darovací smlouva ke stažení zde